Galliani az átigazolási pletykákról
2011.06.22. 13:04
Adriano Galliani, a csapat ügyvezető-igazgatója nyilatkozott a héten elhangzott átigazolási pletykákról.
A Milan már Philippe Mexes, Taye Taiwo és Stephan El Shaarawy megszerzését követően számos pletykál utalnak még további játékosok igazolására.
A Milan ügyvezető-igazgatója, Adriano Galliani az e héten elhangzott pletykákról nyilatkozott.
"Hamsik jobb, mint Pato? De Laurentis a Napoli elnöke, így normális hogy ez a véleménye. Azonban ez nem zavar bennünket, mert jelenleg a helyzet hogy Pato a Milan játékosa, Hamsik meg a Napolié." - mondta.
"Különben is, mi soha sem érdeklődtünk Hamsik iránt, ez a helyzet Vidal ügyében is. Kucka a Genoa játékosa, és biztosan kizárom annak a lehetőségét hogy a Milanba folytassa. Drogba? A támadó-szekción nem kívánunk változtatni."
Majd Galliani szót ejtett Alberto Paloschiról és El Shaarawyról is.
"Strasser várhatólag csatlakozik a Novarahoz, de Paloschi mindenképp maradni fog, akár csak El Shaarawy. Biztos vagyok benne hogy El Shaarawy elég jó ahoz hogy a Serie-A-ban játszon." - fejezte be.
Forrás: rossoneriblog.com
|