Mexes boldog új csapatában
2011.06.08. 16:40
Philippe Mexes, a Milan nyári igazolása elmondta, mindent megtesz majd hogy a csapat sikeres legyen.
A francia válogatott középhátvéd már nyári igazolás a Milan részéről, akár csak Taye Taiwo akik szinte egyidőben írták alá szerződésüket. Mexes hét évet követően hagyta el az AS Romát, hogy új kihívásokat keressen.
Azóta már három évre aláírt a Milanhoz, és a mai nap elmondta, mindent megtesz majd hogy csapata sikeres legyen - minden téren. Ennek ellenére sajnos csak október körül léphet pályára, mivel még korábban szenvedett egy súlyos térdsérülést.
"Nagyon boldog vagyok hogy újabb kihívások elé nézhetek. Mindent megteszek a csapatért hogy sikeresek legyünk." - mondta Mexes a SportItalianak.
A 29 éves játékost megkérdezték a lehetséges játékosról, amelyről a piros-feketék vezetősége csak aprólékosan beszél.
"Mit szólok az egészhez? Ne kérdezze meg hogy ki lenne Mr. X, mert fogalmam sincs róla." - fejezte be.
Forrás: rossoneriblog.com
|