Amelia szivesen igazolna a Romába
2011.05.28. 10:05
Marco Amelia, a csapat kapusa elmondta, ha ajánlatot kapna az AS Romától, elhagyná a Milant és az olasz fővárosba költözne.
Amelia még tavaly nyáron érkezett egy kölcsönszerződés keretén belül, és azóta csupán második számú kapussá nőtte ki magát Christian Abbiati mögött. Ennek ellenére Adriano Galliani pár nappal ezelőtt bejelentette, megvásárolták a kapus játékjogának második felét, így a következő szezonban is marad a csapatnál.
Azonban a 29 éves kapus beismerte, ha ajánlat érkezne a rivális AS Romától, elhagyná a Milant.
"Én most már teljesen Milan játékosa vagyok, de ha ajánlat érkezik a Romától akkor az sem hátráltatna meg hogy csak az Európa ligában indulhatnak."
"Mindenki tudja, hogy én mindig is szerettem az AS Romát, és ha a klub nem tartott volna rám igényt, valószinüleg odaigazoltam volna. Ezzel a vezetőség is tisztában van. Majd meg látjuk hogy a Roma vezetősége mire jut." - fejezte be.
Forrás: rossoneriblog.com
|