Boateng és Amelia végleg a Milané
2011.05.24. 20:45
Immár biztosan marad a Milanban Kevin-Prince Boateng, Ameliával együtt, míg Sokratis Papastathopoulos egy évet követően visszatér a Genoához.
A Milan és a Genoa vezetősége a mai napon tárgyalt, és sikeresen megegyeztek, így tehát Kevin-Prince Boateng 7 millió euróért végleg a Milané lett, míg Marco Amelia teljes játékjogát is megszerezte a Milan.
Boateng nagy szerepet vállalt a Milan bajnoki helyezésében, mivel egész szezonban kiváló teljesítményt nyújtott.
Továbbá a Milan megszerezte Rodney Strasser, Nnamdi Oduamadi, Gianmarco Zigoni és Andrea Paloschi teljes játékjogát, míg Giacomo Beretta fél játékjoga a Genoa kezébe kerül.
Eközben Sokratis Papastathopoulos is visszatér egykori csapatához, mivel a csapat vezérkara nincs megelégedve a görög teljesítményével, és kevés játéklehetőséget kapott. Beretta egy kiváló idényt követően a Genoában folytatja.
A piros-feketék még nem erősítették meg hivatalosan, mivel az átigazolási piac még nem nyitott meg.
Forrás: rossoneriblog.com
|