Búcsúzott a Milan a kupából
2011.05.11. 15:54
Miután a piros-feketék 2-1-re kikaptak a Palermótól, búcsúztak az Olasz kupa elődöntőjéből, 4-3-mas összesítéssel.
A mérkőzés első félidejében csak helyzeteket láttunk, gólokat nem. A második félidőben azonban már egyre lendületesebb lett a játék.
A vezető gólt a Palermo szerezte meg, a 63. percben amikor Ilicic a középen berobbanó Migliacconak passzolt aki Abbiatit és Silvát is átverve a kapu sarkába lőtt. A második gól előtt Mark van Bommel szabálytalankodott a 16-oson belül, és a játékvezető a büntetőpontra mutatott. A tizeneggyest Bovo végezte el és értékesítette.
A 2-0-s kilátástalan helyzetből a Milan szerencsétlenül jött ki. Egy Robinho helyzetet követően Ibrahimovic hagyott ki óriási ziccert. A Milan a 90. percben tudott szépíteni Ibrahimovic révén.
A mérkőzésen két kiállítás esett. A találkozó végeredménye 2-1-lett, így a Palermo 4-3-mas összesítéssel továbbjutott a döntőbe.
Időpont - 2011.05.10. 20:45
Helyszín - Stadio Renzo Barbera
Gólszerzők - Migliacco, Bovo ill. Ibrahimovic
Piros lapok - Bovo ill. Van Bommel
|